Důvody proč si pronajmout kávovar u nás

1) Kávovary značky Delonghi pronajímáme již od 833 Kč bez DPH měsíčně, dále máme v nabídce značky NIVONA, LAMANTI a SAECO. Celou výši pronájmu uplatníte do daňově uznatelných nákladů. Kávovary do pronájmu posíláme po celé ČR ZDARMA subjektům, které mají IČO.

2) Garantujeme Vám plnou záruku bez výjimek po celou dobu pronájmu kávovaru, který sjednáváme na dobu neurčitou, dle smlouvy o pronájmu. V případě poruchy pronajatého kávovaru Vám obratem zašleme náhradní úplně nový, a to na naše náklady.

3) Po celou dobu pronájmu kávovaru, budeme zasílat na naše náklady originální odvápňovací a čistící prostředky pro jeho údržbu v hodnotě 833 Kč zdarma.
4) Ke každému kávovaru Vám budeme na naše náklady zasílat kvalitní čerstvě praženou kávu za zvýhodněnou velkoobchodní cenu, dle smlouvy o pronájmu kávovaru.         

5) Při pronájmu 8ks kávovarů na jedno IČ, získáte BONUS + 1 kávovar dle vlastního výběru do pronájmu zdarma se všemi BONUSY a výhodami.

6) Pokud v průběhu pronájmu kávovaru dojde k závadě, se kterou Vám nedokážeme telefonicky poradit a nahlásíte ji v pracovních dnech do 14.00 hod. na tel. čísle 603 487 185, pak Vám ještě ten den pošleme úplně nový kávovar.